Нове віяння Власна творчість Широкий вибір живопису

Search

Детектив Для читачів
Магія мистецтва Чарівність творчої наснаги
Особливість Краса, яка надихає

Умови користування


1. Загальні положення

Усі права на доступ до інформації, розміщеної на сторінках сайту evakatana.com, а також права користування сервісами зазначеного сайту регулюються цією Угодою. Під час доступу до сайту та при використанні сервісів сайту Ви погоджуєтесь з Умовами користування ресурсом, закріпленими в цій Угоді. Користуючись сайтом та будь-якими його сервісами, Ви приймаєте умови нижченаведеної Угоди про Умови користування та зобов'язуєтеся їх дотримуватись у повному обсязі без будь-яких вилучень чи обмежень (незалежно від того, чи є Ви зареєстрованим користувачем чи ні).

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цією Угодою. Якщо Ви з будь-яких причин не готові прийняти Угоду або не погоджуєтесь з будь-якими її положеннями, ми щиро просили б Вас утриматися від використання нашого ресурсу. Активне посилання на цю Угоду розміщується на сайті evakatana.com і доступне кожному її відвідувачу.

Користувачі беруть на себе зобов'язання не використовувати веб-сайт evakatana.com (повністю або окремі його частини) у комерційних цілях, за винятком випадків, коли у них існують договірні відносини з адміністрацією ресурсу. Крім цього, користувачі погоджуються не використовувати веб-сайт evakatana.com для:

• внесення змін до програмного забезпечення та порушення функціонування сайту;

• завантаження матеріалів, що суперечать чинному законодавству;

• розсилки рекламних та інших матеріалів (в т.ч. спаму) від свого імені або від імені третіх осіб;

• завантаження або розсилання будь-яких матеріалів, що містять комп'ютерні віруси та шкідливі коди;

• для відтворення матеріалів даного сайту з метою створення повної копії даного веб-сайту чи будь-якої його частини;

• несанкціонованого збору та зберігання персональних даних третіх осіб;

• розміщення посилань на інтернет-ресурси, зміст яких суперечить міжнародному праву та чинному законодавству;

• отримання доступу до його вихідного коду та внутрішнього змісту. Відтворення цього програмного забезпечення суворо заборонено та охороняється законодавством про авторське право.

2. Реєстрація користувача

Використання деяких сервісів evakatana.com вимагає від користувачів обов'язкової реєстрації. Після проходження процедури реєстрації користувачеві надається обліковий запис, завдяки якому він отримує доступ до відповідних сервісів.

Ми переконливо просимо всіх користувачів під час реєстрації вказувати коректні та дійсні контактні дані, а надалі підтримувати їх у актуальному стані. Ці дані можуть знадобитися для зв'язку з вами. Персональні (в т.ч. контактні) дані користувачів зберігаються та обробляються нами відповідно до умов Політики конфіденційності. Ми гарантуємо конфіденційність Ваших контактних даних, зобов'язуємося не використовувати їх у протиправних цілях і не передавати їх третім особам, крім випадків, передбачених цією Угодою та Політикою конфіденційності. Якщо у нас виникли справедливі підстави вважати, що надані користувачем дані не є коректними чи достовірними, ми залишаємо за собою право заблокувати або видалити обліковий запис такого користувача та відмовити йому у подальшому користуванні сайтом evakatana.com або будь-яким із його сервісів.

Під час реєстрації користувач може вибрати собі будь-який логін та пароль на свій розсуд, окрім тих, які на момент реєстрації вже використовуються іншими користувачами, або тих, що заборонені адміністрацією evakatana.com. Користувач приймає на себе всі ризики та самостійно несе відповідальність за всі дії, вчинені під його обліковим записом. Користувач повинен самостійно забезпечити безпеку та конфіденційність пароля, що використовується для входу на сайт. У разі втрати пароля або несанкціонованого доступу до сайту третіми особами від імені користувача та під його обліковим записом, користувач повинен негайно повідомити про це адміністрацію сайту evakatana.com.

Користувач має право у будь-який момент часу видалити створений ним обліковий запис на сайті evakatana.com. Добровільне видалення облікового запису жодним чином не впливає на можливість користувача надалі користуватися сайтом evakatana.com та будь-якими його сервісами, які не потребують реєстрації. Віддалений обліковий запис відновлення не підлягає, і якщо користувач вирішить заново створити обліковий запис, йому необхідно буде пройти процедуру реєстрації з самого початку.

Зареєстрований на сайті evakatana.com користувач має право в будь-який час змінювати введені ним під час реєстрації дані шляхом внесення змін до свого облікового запису.

3. Права інтелектуальної власності

Всі матеріали та інший вміст даного веб-сайту (у тому числі, але не виключно: програмне забезпечення, дизайн, інформаційні матеріали, фото-, відео- та аудіоматеріали, ілюстрації та будь-які інші дані) у повному обсязі та без будь-яких обмежень є власністю правовласників ресурсу evakatana.com. Всі права захищені. Усі матеріали, які розміщені на сайті evakatana.com, охороняються міжнародним законодавством.

Користувачі сайту evakatana.com, крім окремих випадків, зазначених у цій Угоді, не мають права копіювати, розповсюджувати, публікувати, змінювати, відтворювати, продавати будь-яку інформацію, програмне забезпечення, товари або послуги, представлені на цьому сайті, без попередньої письмової згоди її адміністрації.

Дизайн, структура, зображення та зовнішній вигляд сторінок сайту, включаючи всі іконки, графіку та колірні рішення, є фірмовим стилем та не може бути скопійовано повністю або частково, у т.ч. та для створення інших веб-сайтів або інформаційних ресурсів без письмового дозволу правовласників сайту evakatana.com. Всі інші товарні знаки, назви продукції та логотипи компаній, розміщені на сайті evakatana.com, є власністю їх власників та охороняються авторським правом відповідно до законодавства.

Відповідно до цієї Угоди користувачі мають право переглядати, завантажувати, копіювати та роздруковувати інформаційні матеріали сайту evakatana.com виключно для особистого некомерційного використання. Користувачам забороняється використовувати зазначені матеріали для отримання прибутку або з будь-якою іншою комерційною метою. При цьому будь-яка копія інформаційних матеріалів має містити посилання на відповідну сторінку сайту evakatana.com, на якій розміщено оригінал скопійованих матеріалів. Користувачі мають право копіювати та розміщувати інформаційні матеріали сайту evakatana.com на сторонніх інтернет-ресурсах виключно за дотриманням трьох обов'язкових умов:

1. На сторонньому інтернет-ресурсі розміщується лише анонс інформаційного матеріалу (статті, звіту, відгуку) обсягом не більше 500 символів

2. У скопійований інформаційний матеріал не вноситься жодних змін, і він точно копіює оригінал цього ж матеріалу, розміщеного на відповідній сторінці сайту evakatana.com

3. На сторонньому інтернет-ресурсі в обов'язковому порядку розміщується активне гіперпосилання (на початку або в кінці матеріалу) на відповідне сторінку сайту evakatana.com, на якій розміщено оригінал скопійованих матеріалів.

Розміщуючи інформацію на сторінках сайту evakatana.com (обговорення, звіти, запитання, нотатки, коментарі, відповіді, фото-, відео-, аудіо- та будь-які інші матеріали), а також надаючи інформацію за допомогою електронної пошти, користувачі надають адміністрації сайту evakatana. com безстрокове, безоплатне, безвідкличне право:

• використовувати, публікувати, розповсюджувати, перекладати, відтворювати, створювати похідні аудіо-, відеоматеріали, використовуючи цю інформацію, а також відкрито демонструвати та надавати доступ до зазначеної інформації будь-кому;

• використовувати Ім'я, яке вказав користувач, який розмістив інформацію;

• переслідувати відповідно до закону будь-яку особу чи організацію, яка порушує права користувача чи права сайту evakatana.com на вказану інформацію.

Користувачі сайту evakatana.com погоджуються з тим, що інформація, розміщена ними на цьому сайті, не є їхньою власністю та не має конфіденційного характеру. Адміністрація сайту evakatana.com не несе відповідальності за інформацію, розміщену або опубліковану користувачами. У разі наявності у користувачів авторських прав на матеріали, розміщені ними на сайті evakatana.com, користувачі дають свою згоду на те, що:

• вони не заперечують проти публікації, використання, видалення, редагування, оновлення, відтворення у будь-якій іншій формі їх матеріалів та не наполягають на тому, щоб дані матеріали містили обов'язкове посилання на їх авторів;

• вони відмовляються від майнових прав на зазначені матеріали, а також погоджуються з тим, що в майбутньому вони не будуть пред'являти будь-які претензії або судові позови щодо компенсації за неправомірне використання зазначених матеріалів на сторінках сайту evakatana.com або на сторінках сайтів його партнерів.

4. Правила публікації матеріалів

Структура сайту evakatana.com також містить розділи, в яких користувачі можуть розміщувати інформацію (обговорення, нотатки, коментарі, у формах зворотного зв'язку тощо). Деякі розділи доступні лише зареєстрованим користувачам. У деяких розділах користувачі можуть розміщувати інформацію без обов'язкової процедури реєстрації. Кожен користувач сайту evakatana.com (незалежно від того, чи він зареєстрований чи ні) гарантує, що будь-яка інформація, розміщуючи або публікується ним на сайті evakatana.com, є справжньою та достовірною. Користувач усвідомлює, що за розміщення явно неправдивої, помилкової або недостовірної інформації він несе повну відповідальність відповідно до чинного законодавства. Розміщуючи інформацію на сайті evakatana.com, користувач також гарантує та несе відповідальність за її оригінальність, законність розміщення та дотримання авторських прав.

Розміщуючи інформацію, незалежно від розділу та незалежно від того, чи є він зареєстрованим на сайті evakatana.com чи ні, кожен користувач погоджується не створювати, не копіювати, не розповсюджувати, не зберігати, не передавати та не публікувати:

• Інформацію та будь-які інші матеріали, поширення яких заборонено чинним законодавством чи нормами міжнародного права.

• Інформацію, яка є образливою стосовно інших користувачів, у т.ч. але не тільки: інформацію, що пропагує расизм, фанатизм, ненависть до певної групи людей і т.д.

• Інформацію, що містить нецензурну чи образливу лексику

• Інформацію, яка порушує права третіх осіб, у т.ч. неповнолітніх

• Навчальну інформацію щодо здійснення незаконних дій, у т.ч., але не виключно: купівля та незаконне використання зброї, розробка комп'ютерних вірусів, порушення права на приватне життя тощо.

• Інформацію, яка може бути керівництвом для ведення незаконної діяльності, скоєння злочину, порушення законів або порушення прав та свобод третіх осіб.

• Інформацію, яка є хибною, незаконною, що вводить в оману.

• Інформацію, що має на меті дискредитацію третіх осіб.

• Інформація з непристойним, неоднозначним змістом, у т.ч. але не виключно: інформацію порнографічного змісту, інформацію, що порушує права власності, образливу стосовно третіх осіб інформацію тощо.

• Інформація, зміст якої може порушити інтелектуальні права, в т.ч., але не виключно: авторські права, патент, права на торгову марку, розкрити комерційну таємницю тощо.

• Інформація, що містить рекламу, спам, політичну агітацію, масове розсилання електронних листів адміністрації сайту evakatana.com, а також будь-якому з його користувачів.

• Інформацію, що розміщується з метою здійснення комерційної діяльності, без отримання згоди адміністрації сайту evakatana.com.

• Інформацію про третю особу, яка є особистою стосовно цієї особи, та розміщена на сторінках сайту evakatana.com без її відома та згоди. До такої інформації належить у т.ч., але не виключно: прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону, поштова адреса, адреса електронної пошти, паспортні дані, номери посвідчення водія, банківських та інших карток тощо.

• Інформація, яка на винятковий розсуд адміністрації сайту evakatana.com порушує будь-яку з перерахованих тут умов, є небажаною, може заподіяти шкоду сайту та будь-якому з її користувачів, може порушити права користувачів або може бути приводом для притягнення до будь-якої відповідальності як адміністрації сайту, так і будь-якого з його користувачів. Користувачі дають свою згоду на розміщення та публікацію інформації на сайті evakatana.com лише на умовах, викладених в Угоді про Умови користування. Будь-яке порушення зазначених умов може спричинити заборону на подальше використання сайту або заборону на розміщення та публікацію інформації на сайті.

Адміністрація сайту evakatana.com залишає за собою право будь-якої миті призупинити доступ користувача до розміщення та публікації інформації на сайті evakatana.com. Адміністрація сайту evakatana.com залишає за собою право розкрити наявну у неї інформацію про користувачів у разі звернення до неї органів влади у встановленому законом порядку. Адміністрація сайту evakatana.com не несе відповідальності за інформацію, що розміщується та публікується на сторінках сайту, за втрату цієї інформації, за наклеп, обман або шкоду, яка може бути заподіяна цією інформацією іншим користувачам.

Адміністрація сайту залишає за собою право (на власний розсуд):

• видаляти (повністю або частково), редагувати або не допускати до публікації інформацію та будь-які матеріали, розміщені користувачами на сторінках сайту evakatana.com

• видаляти посилання на інші (зовнішні) інтернет-ресурси, розміщені користувачами на сторінках сайту evakatana.com

• блокувати обліковий запис користувача (на певний час або назавжди).

Адміністрація сайту докладе всіх зусиль для того, щоб не вдаватися до вказаних у цьому пункті дій, однак у випадку, якщо це все-таки станеться, адміністрація сайту не зобов'язана надавати користувачам пояснення причин скоєння зазначених дій.

5. Обмеження відповідальності

Відвідувачі сайту evakatana.com не несуть жодних витрат на перегляд, використання сайту або його сервісів. Сайт evakatana.com разом з усіма його сервісами представлений у вигляді «як є», а відвідувачі користуються сайтом та відповідними сервісами на власний страх і ризик.

Відвідувачі сайту за розміщеними на ньому посиланнями можуть переходити на інші сайти, що знаходяться у володінні та управлінні третіх осіб. Ці особи не є нашими представниками. Правила користування сайтами, що знаходяться в управлінні третіх осіб, а також можлива наявність платних послуг, необхідно уточнювати безпосередньо на цих сайтах. Будь-яка інформація про платні товари та послуги, розміщена на сайті evakatana.com, надається користувачам виключно з інформаційною метою. evakatana.com не є продавцем товарів та послуг і не вступає в комерційні відносини з користувачами сайту з цих питань.

Evakatana.com не може гарантувати достовірність інформаційних матеріалів, представлених зовнішніми постачальниками, та не несе відповідальності за їх зміст. Evakatana.com також не може контролювати зовнішніх постачальників щодо якості представлених ними товарів та послуг або щодо формування ними цінових пропозицій.

Будь-яка інформація, розміщена та опублікована на сайті evakatana.com, може містити помилки та неточності. Крім того, помилки можуть міститись у програмному забезпеченні, продукції та послугах, представлених на цьому сайті сторонніми постачальниками.

Адміністрація сайту evakatana.com не гарантує точність та достовірність розміщеної на сайті інформації, а також не несе відповідальності за помилки та неточності щодо розміщеної на сайті інформації. Адміністрація сайту evakatana.com не може гарантувати, що розміщена на сайті інформація не є застарілою, у т.ч. але не виключно, це стосується будь-якої іншої інформації, актуальність якої можна перевірити безпосередньо у постачальника послуги.

Адміністрація сайту evakatana.com не може гарантувати, що:

• матеріали та сервіси, представлені на сайті, а також якість послуг повністю відповідатимуть Вашим вимогам та поставленим цілям;

• результати, отримані в результаті користування сайтом або будь-яким із його сервісів, будуть точними та достовірними;

• рейтинги про рекомендації, представлені на сайті, збігатимуться з Вашою особистою думкою. Адміністрація сайту evakatana.com не дає гарантії того, що на цьому веб-сайті, його серверах або електронній пошті, з якою надсилаються повідомлення, не містять вірусів або інших шкідливих програм.

Адміністрація сайту evakatana.com залишає за собою право:

• зупиняти або припиняти надання послуг (у тому числі забезпечувати безперебійний доступ до всього сайту або частково до його вмісту) у будь-який час та на будь-який термін.

• зупиняти або обмежувати будь-яким іншим способом Ваш доступ до сайту повністю або до якогось із його розділів або функцій зокрема.

Адміністрація сайту evakatana.com не несе відповідальності за будь-які прямі чи опосередковані збитки, можливі втрати, штрафні санкції, втрату доходу, прибутку чи репутації, що будь-яким чином могли бути пов'язані з:

• використанням Вами сайту evakatana.com та будь-якої інформації та матеріалів, розміщених на ньому;

• неможливістю в будь-який певний період часу отримати доступ до сайту evakatana.com а також до будь-яких його матеріалів та сервісів;

• неможливістю в певний період часу переглянути інформацію, раніше розміщену на сайті evakatana.com у зв'язку з її видаленням, редагуванням або іншими причинами. Ви погоджуєтесь нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Вами на сайті evakatana.com. У разі виникнення будь-яких претензій, вимог, штрафів, покарань, судових позовів, витрат та витрат, ініційованих третіми особами у разі порушення Вами цієї Угоди, правил користування даного веб-сайту або порушення закону або прав третіх осіб, Ви погоджуєтесь нести повну відповідальність перед третіми особами замість адміністрації evakatana.com, її співробітників та афілійованих з нею компаній.

Поради, побажання та інша інформація, розміщена на сайті evakatana.com як його адміністрацією, так і його користувачами, мають виключно рекомендаційний характер.

Вивчіть інформацію, представлену безпосередньо постачальником послуг, для того, щоб вжити всіх заходів безпеки заздалегідь. Адміністрація сайту evakatana.com не несе відповідальності за будь-які збитки, або будь-які можливі збитки, які прямо чи опосередковано стали наслідком здійснення отримання продукції на підставі представлених на сайті evakatana.com рекомендацій.

6. Заключні положення

Якщо у Вас виникли скарги та пропозиції щодо роботи evakatana.com, будь ласка, зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку. Також ми просимо Вас зв'язатися з нами у випадку, якщо Ви вважаєте, що будь-які матеріали, розміщені на сайті evakatana.com, порушують Ваші авторські права. Ми постараємося розібратися якнайшвидше і видалити інформацію, незаконно розміщену на сторінках нашого сайту, у найкоротші терміни. У разі порушення користувачем будь-якого з положень цієї Угоди, адміністрація сайту evakatana.com залишає за собою право на захист своїх інтересів у встановленому законом порядку.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час в односторонньому порядку вносити зміни до цієї Угоди, якщо на це з'являться відповідні причини. Будь ласка, переглядайте періодично цю сторінку, щоб бути в курсі останніх змін, які могли бути внесені до цієї Угоди.

Продовження користування сайтом та будь-якими його сервісами означає прийняття Вами всіх змін, внесених до Угоди. Якщо у Вас виникли будь-які додаткові питання, ми б просили Вас зв'язатися з нами, скориставшись формою зворотного зв'язку.

Редакція від 01.06.23 р.

Адміністрація сайту evakatana.com