Нове віяння Власна творчість Широкий вибір живопису

Search

Детектив Для читачів
Магія мистецтва Чарівність творчої наснаги
Особливість Краса, яка надихає

Декілька фактів про декоративний стиль живопису

Декоративний стиль живопису відноситься до мистецтва, де візуальне сприйняття та декоративний ефект є основними пріоритетами.

Цей стиль має найдавніші витоки, та його появу не можна зарахувати до конкретного періоду часу. Пізніше з'явився ар-деко — стильова течія в образотворчому та декоративному мистецтві країн Західної Європи та Америки першої половини XX століття. Отримало назву від Міжнародної виставки декоративного мистецтва та промисловості (1925 року в Парижі). На стиль ар-деко також значний вплив зробили такі художні напрями, як неоготика, кубізм, конструктивізм і футуризм, що спліталися з японськими, ацтекськими, давньоєгипетськими та іншими екзотичними мотивами.

Декоративний стиль живопису акцентує увагу на прикрасі та орнаментації. Художники, що працюють у цьому стилі, використовують яскраві кольори, геометричні форми і візерунки, що повторюються, щоб створити вражаючий і декоративний ефект.

Декоративний стиль живопису широко застосовується у сучасному дизайні інтер'єру. Художники та дизайнери використовують його для створення ефектних та привабливих елементів декору, таких як картинки, настінні розписи, панно тощо.

Декоративний живопис також може бути абстрактним, де увага приділяється формам, кольорам та текстурам, а не предметам із реального світу. Абстрактний декоративний стиль дозволяє художникам вільно експериментувати з формами та кольоровими поєднаннями.