Нове віяння Власна творчість Широкий вибір живопису

Search

Детектив Для читачів
Магія мистецтва Чарівність творчої наснаги
Особливість Краса, яка надихає
Інформація про продукт "Слон"

Цікаво, але саме з цією картиною у авторки Eva Katana було пов'язане бажання навчитися малювати та стати художником.


На той момент у неї з'явився образ слона в голові, і вона розуміла, що хоче мати цю картину.


Авторка прочитала, що згідно з практикою Фен-Шуй, Слон – це, у всіх сенсах, сприятлива тварина, символ стійкості, процвітання та стабільності. За допомогою хобота він може притягувати до будинку удачу та благополуччя. І авторка картини почала ходити на виставки, в галереї, магазини в пошуку «свого слона». Але дні переходили в тижні, тижні – в місяці, а бажану картину вона не могла знайти.


В результаті, щоб мати саме цю картину, написану олією на полотні і ніяк інакше, авторка пішла на курси і осягала таємниці художньої майстерності, а оскільки вона людина дуже відповідальна, то не пропустила жодного заняття.


Також, на той момент вона розуміла, що в її будинку буде як мінімум 5 картин (наявність картин у будинку у неї асоціюються з затишком, блаженством, спокоєм, що переходить у щастя), і вона усвідомлювала, що пошук бажаної картини буде просто займати весь вільний час та думки. А як відомо, якщо всі думки спрямовані на щось одне, то решта сфер життя будуть працювати не на всю силу. А її такий варіант не влаштовував. Цікаво, але як тільки авторка картини вирішила піти на курси, курси самі її знайшли.


І так розпочався новий виток у житті Eva Katana...


Розмір: 40см * 30см


Матеріал: Олія, полотно

0 з 0 відгуків

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.